fbpx

נכסים יד ראשונה

בשנים האחרונות, קפריסין חווה זינוק חד בביקושים ובמחירי הדיור, בעיקר בשלושת ערי החוף. אחת הסיבות המרכזיות לפריחה היא מספר גדול של תושבים בינלאומיים, בעיקר מצפון אירופה, העוברים להתגורר בקפריסין.

הגישה היזומה של הממשלה הקפריסאית בהצעת תמריצים, כגון הקלות מס וייעול הבירוקרטיה, עודדה חברות הייטק רבות, שזיהו את פוטנציאל הצמיחה והתנאים העסקיים נוחים, להעביר את פעילותן לקפריסין. מעבר של עשרות אלפי עובדי הייטק חדשים לאי יצרה ביקוש אדיר לשטחי מסחר ומגורים בסטנדרט גבוה ולעליה חדה במחירי השכירות המקומית. נוסף לכך, הפיתוי של קפריסין כיעד עבור אנשי עסקים רבים המחפשים איכות חיים גבוהה יותר, אקלים נוח והטבות מס אטרקטיביות הובילה לזרם של תושבים בינלאומיים, המעודד עוד יותר את הצורך באפשרויות דיור יוקרתיות יותר.

חברות הבניה הוותיקות בונות כיום מאות פרוייקטים חדשים במקביל עם מגוון גדול של דירות ווילות. אנחנו מכירים את כל חברות הבניה באזור ומקפידים לעבוד רק עם חברות בנייה ותיקות ובעלות מוניטין. נשמח להציג בפניכם מבחר גדול של פרויקטים יוצאי דופן אך יש לזכור שכתוצאה מהביקושים בשוק, הרוב המוחלט של הנכסים החדשים נמכרים בשלב התוכנית ומאד נדיר למצוא נכס בנוי שלא נמכר עדין. אפשרויות הרכישה ליד ראשונה גדולות ומגוונות, בין אם אתם מחפשים דירת שני חדרים נעימה או וילה מפוארת ליד הים, נשמח להציג לכם אפשרויות רבות מספקים שונים כך שתוכלו לבחור את הנכס שבדיוק מתאים לכם.

אז מה טווח המחירים?

טווחי המחירים לנכסים מיד ראשונה מגוונים, אך בהערכה גסה, המחירים מתחילים מ-160,000 יורו + מע"מ לדירת שני חדרים חדשה ועד 500,000 יורו + מע"מ לווילה בת ארבעה חדרים עם בריכה פרטית. כמובן שנכסים גדולים ומפוארים יותר יכולים להגיע למספרים גבוהים אף יותר. אנחנו נדריך אתכם בתהליך המשא ומתן כדי להבטיח לכם את המחיר הטוב ביותר ואת מירב ההטבות.

יתרונות לנכס חדש:

ערך שכירות או מכירה גבוה יותר

הביקוש לנכסים חדשים בפאפוס גבוה. כבר ביום קבלת הנכס, הנכס חדש בדרך כלל שווה 10-20 אחוז יותר מאשר המחיר ששולם עליו. נכסים חדשים גם מקבלים מחיר שכירות גבוה משמעותית מנכסים יד שניה.

תושבות קבע בקפריסין

רכישת נכס חדש בשווי 300,000 יורו ומעלה + מע״מ, מאפשרת לכם לקבל תושבות קבע בקפריסין לכל החיים

בנייה ואבזור מודרניים

נכסים יד ראשונה נבנים בטכנולוגיות מודרניות ובעיצובים אדריכליים עדכניים. בפרויקטים מסוימים נכסים מגיעים מאובזרים לחלוטין ומבטיחים נוחות מקסימלית.

אחריות ועלויות תחזוקה נמוכות

נכסים חדשים מגיעים עם אחריות של 1-2 שנים על המערכות השונות בנכס ואחריות של 25 שנה על המבנה, דבר הנותן שקט נפשי לקונה. נכסים אלה גם דורשים בדרך כלל פחות תחזוקה ותיקונים ובכך מפחיתים את ההוצאות הכוללות שנים קדימה.

חסרונות לנכס חדש:

מחיר רכישה גבוה יותר

בדרך כלל, נכסים חדשים יקרים ב-10-20 אחוז יותר בהשוואה לנכסים מקבילים מיד שנייה. הסיבה המרכזית היא הצורך לשלם מס ערך מוסף (מע"מ) על נכס חדש. תעריפי המע"מ משתנים בהתאם לסוג השימוש בנכס: 5% על שימוש פרטי או 19% על נכס להשכרה.

זמן בנייה

כתוצאה מהביקוש הגבוה, רכישת נכס חדש פירושה, בדרך כלל, המתנה לסיום תהליך הבנייה שעשוי להיות שנה או אפילו שנה וחצי. נכס יד שניה ניתן לקנות בזמן קצר יותר, בממוצע 3-4 חודשים.

יצירת קשר

למידע נוסף מלאו את הפרטים ונשוב אליכם בהקדם

יצירת קשר

מלאו פרטים ונשוב אליכם בהקדם

דילוג לתוכן